Sanitariniai konteineriai

Gaminame įvairios komplektacijos sanitarinius namelius

Sanitariniai konteineriai, kurie atitinka šiuolaikinių higienos standartų reikalavimus. Mūsų gaminami sanitariniai konteineriai yra puikus pasirinkimas tiek laikinam, tiek nuolatiniam naudojimui, kur reikalingos sanitarinės patalpos ir yra sukomplektuoti bei paruošti naudoti iškart po pristatymo. Jie gali būti pritaikyti įvairioms paskirtims, tokioms kaip statybos aikštelės, renginiai, viešos erdvės, stovyklavietės ir kitos vietos.

Visi mūsų konteineriai yra sukomplektuoti su  sanitarine įranga, unitazai, pisuarai, dušai, boileriai, vamzdynas.

Patalpos įrengtos taip, kad būtų lengvai išvalomos ir dezinfekuojamos, taip užtikrinant optimalią higieną visiems naudotojams. Be to, mes naudojame kokybiškas medžiagas, kurios yra atsparios drėgmei, korozijai ir ilgalaikiam naudojimui, taip pat gali būti pritaikyti pagal specifinius poreikius ir reikalavimus. Mes galime pridėti papildomų sprendimų, tokių kaip šildymas, oro kondicio bei saugumo sistemos. Taip užtikriname, kad mūsų konteineriai bus puikus sprendimas ir maksimaliai atitiks visus poreikius.

 

Viešasis WC Druskininkai

Viešasisi WC Molėtai

Viešasisi WC Kelmė

IMG-3162

Patikimi ir ilgaamžiai sanitariniai nameliai

Mūsų gaminami sanitariniai konteineriai tiekiami su sumontuota, ištestuota gamykloje, veikiančia įranga. Sanitarinius mazgus kaip ir kitą reikalingą įrangą galima sumontuoti ir visuose kituose moduliuose, tokiuose kaip komerciniai, biuro ar kita. Sanitariniuose konteineriuose pagal poreikį galima įrengti įvairių tipų vidines pertvaras, klozetus, neįgaliesiems naudojamą įrangą, pisuarus, vandens šildytuvus, kriaukles ir PVC vamzdyno sistemą. Pagal poreikį galima sumontuoti antivandalinę įrangą. Į objektą pristatomi pilnai paruošti naudojimui, belieka prijunkti prie iš anksto atvestų tiklų.

Namelius gaminame pagal suderintą brėžinį ir techninę charakteristiką. Galimi įvairūs išmatavmai.

Translate »
Scroll to Top