Socialiniai moduliniai statiniai

Tai viešiesiems poreikiams skirtos patalpos

Socialiniai moduliniai statiniai viešajam sektoriui

Socialiniai moduliniai statiniai, tai sprendimas kai reikia ekonomiškai naudingų ir patogioje vietoje patalpų ugdymo veiklai. Gamindami socialinius modulinius pastatus galime pasiūlyti įvairių matmenų modulius bei apdailos medžiagas. Galime įrengti įvairaus dydžio klases, pilnai sukomplektuotas mokyklas, papildomas patalpas klasėse, vaikų darželius, žaidimų kambarius, bendruomenių namus, viešuosius tualetus ir daugelį kitų socialinių, viešųjų statinių. Visi socialiniai statiniai turi savo unikalius reikalavimus, sanitarines normas ir kita. Mūsų statiniai atitinka visus standartus, kad būtų užtikrintos kokybiškos bei svarbiausiai saugios sąlygos. Gamyboje naudojame tik ekologiškas ir aukštos kokybės šiuolaikiškas medžiagas.

Moduliniai vaikų darželiai, tai Mūsų mažiausiems skirti sprendimai pritaikyti pagal jų poreikius, kur patalpos ir žinoma žaidimų kambariai yra šviesūs, švarūs, saugūs ir lengvai plečiami su neribotomis galimybėmis.

Modulinės mokyklos klasės dažniausiai būna skirtingos ir pritaikytos tam tikroms pamokoms.

Visi mūsų socialiniai moduliniai pastatai yra gaminami pagal individualų užsakymą. Tik glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, galime užtikrinti idealų patalpų išdėstymą. Moduliniai statiniai - puikus sprendimas kai greitai reikia papildomos erdvės įrengiant žaidimo kambarius, šokių mokyklas ar bendruomenės namus.

Kokie privalumai?

Šie pastatas turi nemažai privalumų lyginant su tipine statyba:

  • Gamybos laikas – viena iš modulinių pastatų ypatybių yra tai, jog jie labai greitai pastatomi. Pakanka į statybvietę atvežti jau pagamintus pastato segmentus (modulius) ir juos pastatyti. Ekspertai skaičiuoja, jog pastatyti modulinį pastatą trunka maždaug 2-3 kartus mažiau laiko nei įprastą.
  • Griežta kokybės kontrolė – modulinio pastato moduliams yra taikomi griežti, ES standartus atitinkantys reikalavimai be kurių statybos – neįmanomos. Tai užtikrina puikią pastato energetinį našumą ir ilgą tarnavimo laikotarpį.
  • Aplinkosauga – kita svarbi ypatybė yra šių pastatų “draugiškumas” aplinkai. Kadangi statybiniai blokai jau būna išbaigti, atlikus darbus statybinių atliekų (tarp kurių dažnai būna gamtai pavojingų medžiagų) beveik nelieka. Tai užtikrina ir medžiagos iš kurių pagaminti patys blokai
  • Universalumas – galiausiai verta paminėti ir universalumo aspektą. Moduliniai pastatai gali būti nesunkiai pervežami į kitą vietą ar praplečiami.
Moduliniai nameliai mokykla

Bendrabučio tipo patalpos
Kaina skaičiuojama individualiai

Gyvenasis konteineris

Bendruomenių namai
Kaina skaičiuojama individualiai

moduliniai statiniai daželis

Vaikų darželis
Kaina skaičiuojama individualiai

Sanitarinis konteineris

Viešasis WC
Kaina skaičiuojama individualiai

moduliniai statiniai vaiku darzelis

Vaikų darželis
Kaina skaičiuojama individualiai

Sanitarinis konteineris wc

Viešasis WC

  • 6 x 3 x 2,8 m (I x P x A)
  • Trys patalpos
  • Kaina 15000 Eur + PVM

 

Gamyba

Viešieji statiniai

Gaminame įvarius socialinius, viešuosius statinius. Sukomlektuojame iki rakto.

Translate »
Scroll to Top