Komerciniai moduliniai nameliai

Pradedant naują ar plėtojant esamą verslą labai aktualu tapti kuo labiau matomu, įsikurti kuo arčiau savo esamų ar būsimų klientų, įrengiant savo verslo atstovybę. Visa tai darant, dažniausiai tenka ieškanti ekonomiškiausių variantų. Tai nemažiau aktualu ir plečiantiems savo veiklą, atidarant kelis pardavimų ar klientų aptarnavimo atstovybes vienu metu. Mūsų siūlomi komerciniai moduliniai nameliai ir jų panaudojimo galimybės, padeda sėkmingai ir svarbiausiai kokybiškai įgyvendinti šiuos tikslus.

Nedidelės dirbtuvės, parduotuvės, prekybos salonai ar bet kokios kitokios komercinės paskirties pastatai – visus juos statome naudodami įvairių rūšių modulius. Derindami juos tarpusavyje galime išpildyti individualius ir labiausiai specializuotus klientų poreikius. Šiuos statinius galime įrengti nedelsiant, o taip pat, esant reikalui, juos ir išmontuoti.

Esame sukaupę nemažą patirtį dirbant su komercinės paskirties projektais, bei įgyvendinę ne vieną komercinės paskirties objektą pritaikytą įvairiausiai veiklai – nuo nedidelių prekybinių kioskelių iki 150 ir daugiau kvadratinių metrų pločio parduotuvių.

Per ilgą laiką dirbant šioje veikloje supratome, kad kiekvienas projektas yra unikalus ir savitas, nes juk kiekvienas stengiasi būti labiau matomas ar išsiskiriantis. Mes tikime, kad galime suprojektuoti ir pagaminti komercines patalpas kurios bus kokybiškos, estetitiškos ir tarnaus ilgą laiką.

Turite idėjų? Ieškote komercinės paskirties modulinio namelio? Mes galime padėti